Szkolenie
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Nasze nowe Centrum Nurkowe w Norwegii


Z początkiem roku 2020 rusza nowa Baza nurkowa na wyspie Hitra

Wiosenne nurkowanie na Piaście

W niedzielny poranek odwiedziliśmy kamionkę Piast. Widoczność około 7m, pogoda słoneczna. Wypróbowaliśmy nowy skuter podwodny. Poszły w ruch również zestawy sidemount.

Piast film

Wiosenne nurkowanie w Nadziejowie - film

  

Nurkowanie przewodowe
Ostatnio gościła u nas grupa płetwonurków z Czech. Wspólne szkolenie przyniosło nowe doświadczenia dla nas- nurkowanie przewodowe w hełmie a dla naszych kolegów udostępniliśmy sidemount.


 

  
Nurkowanie na Koparkach po zimie, kiedy woda jeszcze się nie wymieszała, widoczność około 15m. Choć woda zimna, niesamowita widoczność i brak jakichkolwiek nurków pod wodą wynagrodził nam niemalże 200km podróż do Jaworzna - Szczakowej, kultowego nurkowiska całej braci nurkowej.

    Weekendowy wypad na nura - film

    Koparki

 
Promocja!!!
Nie daj się zimowej nudzie, nie leniuchuj przed telewizorem.
Zbierz grupę znajomych którzy chcieliby rozpocząć przygodę z nurkowaniem, zgłoś się do naszego Centrum Nurkowego a otrzymasz 15% rabatu na wszystkie kursy zorganizowane dla Waszej Grupy.
Rozpoczynamy zajęcia na krytej pływalni w Nysie
 
Kursy nurkowania w Opolu
Ze względu na duże zainteresowanie nurkowaniem w stolicy naszego województwa, uruchomiliśmy szkolenie płetwonurków według programu CMAS. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez naszych instruktorów w Opolu. Zapraszamy wszystkich chętnych na kursy od podstawowego po specjalistyczne.
tel. 600 29 95 45
 
  Rozpoczęliśmy kolejne kursy płetwonurków

Łagodna zima, przejrzysta woda, sezon nurkowy w pełni.
Rozpoczęliśmy zajęcia na krytej pływalni i wodach otwartych. Zapraszamy do zanurzenia się pod wodę i przeżycia nowej przygody.

Zapraszamy wszystkich na kursy specjalistyczne PSS- płetwonurek w suchych skafandrach, jak również P1, PE, P2, P3 oraz płetwonurek młodzieżowy.
Aby spędzić aktywnie czas z odrobiną adrenaliny wystarczy zadzwonić 600 29 95 45.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego Centrum Nurkowego.W Nyskim Centrum Nurkowym Dive Tech Professional szkolenie odbywa się według standardów
CMAS , program szkolenia zatwierdzony jest przez Ministerstwo Sportu.
Wejdź na stronę naszej organizacji

                     Schemat szkolenia

CMAS (Światowa Konfederacja Działalności Podwodnej) to najstarsza federacja "non-profit" zrzeszająca organizacje nurkowe z całego świata. Powstał 10 stycznia 1959 w Monako. Pierwszym prezesem Federacji został komandor Jacques-Yves Cousteau.

Jej główny cel to rozwijanie i kształcenie świadomości ochrony podwodnego świata, jak również podnoszenie poziomu umiejętności przy uprawianiu wodnej i podwodnej rekreacji i sportu.

Kładziemy szczególny nacisk na dobre wyszkolenie praktyczne i teoretyczne oraz bezpieczeństwo podczas nurkowania.

Szkoła dysponuje wysokiej klasy materiałami szkoleniowymi oraz nowoczesnym sprzętem nurkowym. Korzystamy z programu multimedialnego zawierającego najnowszą wiedzę.

Zdobyte uprawnienia nurkowe respektowane będą na całym świecie – obojętnie czy zaplanujesz nurkowanie w jeziorze, kamieniołomie, Bałtyku czy Morzu Czerwonym.

Zorganizujemy kurs w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu w Polsce lub za granicą. Jesteśmy elastyczni, dostosujemy ofertę do Państwa życzeń i możliwości czasowych.

Preferujemy szkolenie w grupach kilkuosobowych, możemy również zorganizować zajęcia indywidualne.

 

Kursy odbywają się w systemie weekendowym lub stacjonarnym, pierwsze zajęcia organizowane się na krytej pływalni.

 

 


Szkolenie dla początkujących i zaawansowanych:


Szkolenie specjalistyczne:


Aktualności
Norwegia 2020

Centrum Nurkowe Hitra


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2008       Administracja